تريدرها در بازارهاي مالي نظير فارکس و حتي در برخي مواقع که سهام ها نوسانات بيشتري دارند در بازار نيز از نوسانات قيمت استفاده مي کنند و سود مي برند . تريدرهاي حرفه اي بسيار مشتاق هستند که در بازارهايي که درگير نوسانات زياد هستند ، تريد کنند . با افزايش يافتن قيمت بيت‌کوين ، به تدريج تريدرها هم توجه بيشتري به اين ارز ديجيتال مي‌کنند . نوسانات بسيار زيادي که در قيمت بيت‌کوين وجود دارد و موارد ديگري که موجب جذاب شدن اين ارز مي شود از قبيل وجود پلتفرم‌هاي معاملاتي گوناگون نظير    Kraken ، Bitfinex ، BitMEX ، Bitstamp و … موجب گرديده است که معاملات بيت‌کوين بسيار پرسود و پر رونق شود.
در اين مقاله مي خواهيم به معرفي يک نرم‌افزار معاملات خودکار بيت‌کوين براي تريدرهاي حرفه‌اي بپردازيم.بهتربن نرم افزار تريد ارز ديجيتال


اين ربات معاملات بيت‌کوين به اسم haasbot ، نرم‌افزاري است که بر روي رايانه شما قابل نصب مي باشد يکي از بهترين نرم افزارهاي تريد ارز ديجيتال است که شما با متصل شدن به پلتفرم‌هاي معاملاتي زير ، مي توانيد به طور خودکار معاملات بيت‌کوين را انجام دهيد:
Bitfinex
BitMEX
Bitstamp
Bittrex
BTCC
wex.nz
CEX.IO
C-Cex
Gemini
Huobi
Kraken
Poloniex
OKCoin
kucoin
و …


 


خصوصيات مهم ربات haasbot


ربات Haasbot با به روزترين تکنولوژي‌ها ، بهترين ابزارها را در دسترس شما قرار مي دهد تا به هر طريقي که دوست داريد معامله کنيد و سرمايه خودتان را در اين بازار با نوسان بسيار جديد حفظ کنيد . ربات Haasbot به صورت يک جعبه‌ ابزار همه‌کاره عمل مي کند و طراحي آن به صورتي انجام شده که بتوانيد بيشترين سود را از معاملات بيت‌کوين ببريد .


به روز رساني هاي پي در پي


مکررا به روزرساني هايي براي Haasbot عرضه مي شود تا ويژگي هاي تازه اي به آن اضافه شود . انديکاتورهاي جديد ، اقدامات جديد براي جلوگيري از ضرر ، صرافي‌هاي جديد و جفت‌ارزهاي جديد به اين نرم‌افزار معاملاتي اضافه مي‌گردند . همينطور اين اجازه به کاربران تازه داده مي‌شود که نسخه‌هاي بتاي نرم‌افزار را امتحان کنند و نظرات خود را در اين خصوص بيان کنند .


پشتيباني


در صورتي که دچار مشکل شديد يا اينکه در مورد استفاده از ويژگي خاصي از نرم‌افزار سوالي ذهنتان را مشغول کرد ، به احتمال زياد در قسمت سوالات متداول و راهنماي سايت ، مي توانيد به پاسخ‌ها دسترسي داشته باشيد . اگر پاسخ را پيدا نکرديد ، مي‌توانيد از طريق چت کردن با بقيه ي کاربران در فروم به پاسخ دست يابيد و يا با پشتيباني تماس بگيريد .


 


عملکردهاي ربات معاملات خودکار بيت کوين


در ادامه اين مقاله درباره ي ويژگي‌هاي اين ربات به طور مختصر صحبت مي کنيم .


داشتن معاملات 24 ساعته طي 7 روز هفته


طراحي اين ربات به صورتي مي باشد که طي  24 ساعت در شبانه‌روز ، 7 روز هفته و 365 روز سال در حال انجام کار باشد . نرم‌افزار معاملاتي بيت‌کوين Haasbot با کمترين منابع سخت‌افزاري مشغول به کار است و حتي مي‌توانيد آن را در پس زمينه ي رايانه خود تا هر وقت که مي خواهيد باز نگه‌داريد .


به دست آوردن سود از آربيتراژ


شما مي‌توانيد با استفاده از ربات آربيتراژ که در نرم‌افزار معاملات خودکار بيت‌کوينHaasbot قرار دارد ، از اختلاف قيمت بيت‌کوين و جفت‌ارزهاي ديجيتال در سايت‌هاي معاملاتي سود ببريد .


حفاظت از سرمايه


مي توانيد اين ربات را به گونه اي تنظيم کنيد که اگر رويدادي رخ داد ، به صورت اتوماتيک خريد يا فروش را انجام دهد . به عنوان مثال مي‌توانيد تنظيم کنيد در صورتي که قيمت بيت‌کوين 1 درصد افت داشت ، از بازار خارج گردد تا بتوانيد در قيمت پايين‌تري مجددا وارد بازار شويد .


پشتيباني کردن از بقيه ي ارزهاي ديجيتال


ربات Haasbot در پلتفرم هاي معاملاتي ، بالغ بر 500 ارز ديجيتال ديگر را پشتيباني مي‌کند . دارا بودن اين ويژگي بدان معناست که مي‌توانيد قدرت ربات معاملات بيت‌کوين ، ربات آربيتراژ و ربات ثبت سفارش را براي ارز مورد نظرتان تنظيم نماييد . به اين شکل مي‌توانيد از افزايش قيمت بزرگي که در ارزهاي ديجيتال ديگر اتفاق مي افتد سود کسب کنيد .


صفحه ديده‌بان بازار


صفحه ديده‌بان بازار (Marketview Page) ، توانايي اجرايي کردن ابزارهاي تحليل تکنيکال ، معاملات دستي ، مشاهده انديکاتورها و حتي مشاهده چندين بازار را به طور همزمان در دسترس شما قرار مي دهد .


ربات‌هاي که سفارشات دلخواه را ثبت مي کنند .


اين ربات‌ ها ، نوعي از ربات‌هاي بيت‌کوين مي باشند که مي‌توانند براي سناريوهاي گوناگون ، شخصي سازي گردند . به عنوان مثال مي‌توانيد اين دستور را  به ربات بدهيد هنگامي که قيمت بيت‌کوين به پايين‌تر از 15000 دلار رسيد آنرا بخرد و در صورتي که قيمت به بيشتر از 16000 دلار رسيد آنرا به فروش برساند .


اعمال اقدامات محافظتي


علاوه بر اينکه مي توانيد معاملات را مطابق انديکاتورها و ساير اقداماتي که براي حفظ امنيت سرمايه‌تان وجود دارد ، انجام دهيد ، ارسال سفارشات از طريق ربات Haasbot را مي‌توانيد به گونه اي تنظيم کنيد که اگر اتفاق خاصي افتاد ، کارمزد معاملات را حفظ کند .


توانايي برنامه‌نويسي


براي نوشتن ربات هايي که به طور کامل شخصي سازي شدند ، مي‌توانيد از فريم‌ورک ربات Haasbot ، از زبان برنامه‌نويسي #C استفاده کنيد .


منبع: اکادمي هلاکويي


 


 


 

بهترين نرم افزار تريد ارز ديجيتال

، ,مي ,ربات ,بيت‌کوين ,معاملات ,قيمت ,معاملات بيت‌کوين ,قيمت بيت‌کوين ,ارز ديجيتال ,را در ,به طور ,ربات معاملات بيت‌کوين ,نرم‌افزار معاملات خودکار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
پی سی بی فایل | pcbfile simorghipluse دوربين هاي ديجيتال golbargtic وبلاگ انجمن شهرسازی ایران دانستنی ها درباره اپلیکیشن های موبایل، کامپیوتر و... rangincamante طراحي سايت وردپرس Derek's game Wholesale Jerseys Online - Cheap & Free Shipping From China